Црвена крема од коноп за загревање 250 ml

675.00 ден 607.50 ден

On sale from 30.09.2020.
Sale ends on 31.10.2020.

Се нанесува со масажа, делува локално и ароматерапевтски, длабоко продира, природно ослободува и е без штетни последици. Брзо дејствува не суши и не масти.

2 на лагер

mk_MKМакедонски јазик
en_USEnglish mk_MKМакедонски јазик