ФЕМИБИОН 2 28+28 таблети+перли

1,220 ден

Испијте по една таблета и една капсула на ден со доволна количина течност. Се препорачува употреба од 4-ти месец на бременост и се до крај на периодот на доење.

Препорачаната дневна доза не смее да се надмине.
Додатоците на исхрана не треба да се употребуваат како замена за балансирана и разновидна исхрана. Да се чува подалеку од дофат на деца.

5 на лагер

mk_MK