ФЕМИБИОН 1 30 таблети

Original price was: 898 ден.Current price is: 449 ден.

Возрасни: Испијте една таблета на ден со доволна количина течност.

Препорачаната дневна доза не смее да се надмине.
Додатоците на исхрана не треба да се употребуваат како замена за балансирана и разновидна исхрана. Да се чува подалеку од дофат на деца.

4 на лагер

SKU: MRCK-1 Ктегорија:
mk_MK