СОДА БИКАРБОНА 10 ТАБЛЕТИ

125 ден

Препорачано:

за алкализација на дигестивниот тракт
да ја неутрализира киселоста и да ги намали симптомите на металоиди
да се елиминира лошиот здив

1 на лагер

mk_MK