Слипморе

350 ден

Возрасни и деца над 12 години: 1 филм-обложена таблета да се испие со доволно вода околу 30 минути пред спиење.
Напомена: Препорачаната дневна доза не смее да се пречекори.

Нема на лагер

SKU: HMFR-4 Ктегорија:
mk_MK