РУСКИОТ БАЛЗАМ 200ML

295 ден

Се препорачува кај:

ревматичните заболувања, грчеви и болки во мускулите
напнатост и вкочанетост во зглобовите
ослабена периферна циркулација

Нема на лагер

mk_MK