ПРОПОМИНТ СПРЕЈ ЗА ДЕЦА, 30ML

380 ден

Се препорачува кај:

Воспаление на грлото и крајниците
Настинка и грип
Суво и надразнето грло
Воспаление на непцата
Третирање на афти

2 на лагер

SKU: ESSN-56 Ктегорија:
mk_MK