Корсет за кифоза или сколиоза пластичен тип ТЛСО – S/M—L/XL

13,947 ден

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

100 на лагер

SKU: MPRO-260 Ктегорија:
mk_MK