Зелена крема од коноп за релаксација 100 ml

420.00 ден 378.00 ден

On sale from 03.01.2021.
Sale ends on 31.01.2021.

Се нанесува со масажа, делува локално и ароматерапевтски, длабоко продира, природно ослободува и е без штетни последици. Брзо дејствува не суши и не масти.

8 на лагер

mk_MKМакедонски јазик