Активен измазнувачки антирид за околу очи

1,100 ден

Употреба: Наутро и навечер нежно натапкајте со врвовите од прстите на пределот околу очите. Совет: За подобри резултати 1-2 пати неделно користите ја оваа крема како маска – нанесете малку подебел слој од кремата, оставете да делува 10-15 минути, а потоа нежно отстранете го вишокот со навлажнето парче памук.

Нема на лагер

SKU: LGNA-28 Ктегорија: Ознака:
mk_MK